שירות לקוחות: 
03-5521505

WhatsApp
משחקי מגנטים

סינון
  מספר המוצרים בסל : 0
  1. קטלוג
  2. /
  3. צעצועים
  4. /
  5. משחקי מגנטים
  Operation Tag
  מגנטיקס - חיות חווה

  מגנטיקס - חיות חווה

  בואו להרכיב את החיות האהובות עליכם עם ערכת הבנייה המגנטית והמדליקה של מגנטיקס.
  ערבבו, הרכיבו, פרקו והרכיבו שוב מגוון חיות כגון: סוס, כבשה, עז.
  ההרכבה פשוטה ומהנה וניתן ליצור אינסוף שילובים של חיות דמיוניות או חיות אמיתיות על ידי התאמת הצבעים אשר יאפשרו לילדכם זמן משחק מהנה, חוויתי, עשיר בדמיון ומפתח יכולות מוטוריות.
  ניתן חבר את החלקים לערכות אחרות של מגנטיקס
  הרכבה פשוטה ומהנה הודות למערכת מגנטים נסתרת
  עשוי מפלסטיק איכותי
  מתאים מגיל שנתיים ומעלה
  נותרו עוד 1
  מחיר: 119.90
  Operation Tag
  חדש מגנטיקס – חיות ג'ונגל TOYRRIFIC

  מגנטיקס – חיות ג'ונגל TOYRRIFIC

  מגנטיקס – חיות ג’ונגל מבית Toyrrific.
  ערבבו את החיות השונות בערכה לקבלת זנים חדשים של חיות שטרם נראו כמותן, או הרכיבו אותן באופן רגיל כפי שהטבע התכוון..
  2+
  נותרו עוד 1
  מחיר: 119.90

  משחקי מגנטים לילדים

  עולם המגנטים עובר תהפוכות רבות וכיום זה לא רק גימיק נחמד לחתונות אלא עולם ומלואו שמאפשר חווית משחק ולמידה ועוזר להתפתחות הילד במגוון רחב של תחומים. הכירו את חברת "מדי לנד" אשר תספק לכם משחקי מגנטים לילדים!

   

  משחקי מגנטים לילדים – מתי מתחילים לשחק?

  ניתן להתחיל ולשחק עם מגנטים כבר מגיל קטן מאוד אך חשוב מאוד מאוד לשים לב לגודל המגנט שכן אנו לא רוצים שלילד תהיה אפשרות לבלוע אותו, אנו נמליץ להתחיל ממגנטים גדולים ובולטים שיגרו את בלוטות הדמיון – אך לא יגרמו לילד חלילה להכניס אותו לפה ולהיחנק בדרך זו או אחרת.

  ראשית כל הכירו לילד את המגנט, הסבירו לו מהו מגנט ולשם מה השימוש שלו. תוכלו לקחת אותו למקרר הקרוב, או להציג את המגנט מהאירוע האחרון ובכך לגרות את חשיבתו ולבדוק היכרות עם המוצר. לאחר שערכתם לילדכם הכרות עם עולם המגנטים אפשר לעבור לשלב הבא של רכישת משחקי מגנטים ייעודים לילדים וכמובן שבשלב הראשון נמליץ על לבני הבנייה המגנטיים או על הקלאסיקה של אותיות ומספרים שיעזרו לילדכם להכיר את המספרים והאותיות שסובבים אותו ולפתח יכולות קוגניטיביות שכאלו.

  כאשר הילד מתחת לגיל 3 מומלץ לא להשאיר אותו לבד עם מגנטים בסביבה, גם אם המגנט גדול ולא יכול להיכנס לפה, על מנת להימנע מאי נעימויות ומתקלות.

   

  עוררות דמיון הילד בעזרת משחקי מגנטים לילדים

  לחלקנו אולי משחקי מגנט מזכירים את המספרים והאותיות המגנטיות שמגיעים בתוך קופסאות גדולות ושרדו עוד מימינו כילדים כמשחק אטרקטיבי, אך עולם המגנטים התרחב מאז וניתן ללמוד בעזרתם כישורי חשיבה. אין לנו כלל ספק שהמגנטים מעוררים את הדמיון של הילד, אך מעבר לכך המגנטים עוזרים לפעוטות לפתח כישורים מוטורים וקואורדינציה. אצלנו בחברת "מדי לנד" אנו מתמחים בפיתוח משחקי מגנטים לילדים ואנו מתחייבים לספק עבורכם את המוצרים הטובים והבטוחים ביותר אשר יעזרו לילדכם לפתח כישורים רבים וכמובן – הנאה מובטחת.

   

   

  טואול - אתרים באינטרנט