צעצועים, כלי כתיבה ומתנות

עקבו אחרינו

תנאי שימוש באתר "מדי לנד"

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

 

אתר "מדילנד" (להלן "מדילנד") הוא אתר המשתמש כאתר ("מדילנד") ייצוגי עבור "מדלינד" והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן

בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

 

הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

 

קניין רוחני

האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "מדילנד" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר "מדילנד".

בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

 

תוכן האתר

אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של "מדילנד" ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

 

ניהול משתמשים ומבקרים באתר

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר"מדילנד".

 

גילוי נאות

באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

 

איזור שיפוט

בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.

 

זמן אספקה ומשלוחים

המשלוחים יובצעו לאזורים בתוך ישראל ליכולת חברת השלחויות להגיע אליהם,מחירי המשלוחים מוגדרים בדף הרכישה, במידה ונבחרה אופציית איסוף עצמי לא יחויב הלוח בדמי משלוח אך יש לתאם מראש איסוף בחנות.

משלוח המוצרים יכול להיעשות בכל דרך(דואר ישראל, דואר רשום, שירות שליחים)לפי שיקול הדעתה של החברה המציעה.

זמן הספקת המוצר הינו בן 3 ל- 10 ימי עסקים (לא כולל שבתות וחגים), כאשר המוצר קיים במלאי.

"מדילנד" איננה מתחייבת לזמן אספקה כאשר המוצר איננו נמצא במלאי.

אם המוצר מסוים חבר במלאי, יוצא מוצר חלופי,במידה ואינכם מעוניינים תוכלו לבטל את ההזמנה ללא כל התחייבות.

דמי המשלוח מפורטים בעת הרכישה באתר ומעדכנים מעת לעת.

ביטול עיסקה

הנך רשאי להחזיר את המוצרים שרכשת באתר תוך 14 יום מיום קבלתם כשהם ארוזים באריזתם המקורית וללא פתיחה או שימוש.

עבור מוצרים אלה תרבל זיוכי כספי,בניכוי דמי ההובלה ו5 אחוז מערך המוצר או 100 שקלים מהנמוך מבינהם כקבוע בחוק הגנת הצרכן.

החזרת מוצרים מעבר ל14 ימים או מוצרים אשר אריזתם נפתחה או נפגמה יזוכו על פי הערך היחסי ושיקול דעתה הבלעדי של "מדי לנד"

מדיניות פרטיות 

"מדי לנד" המפעילים את האתר( www.mediland.co.il להלן: "האתר") מכבדים את פרטיותו של הגולש או המשתמש בשירותי האתר (להלן: "הגולש"). מאחר וכך החליטו בעלי האתר לפרסם את מדיניותם ביחס להגנת הפרטיות באתר והם מתחייבים כלפי הגולש לקיים מדיניות זו
מטרת המדיניות להסביר לך, הגולש, מהם נוהגי שם בעלי האתר ביחד לפרטיות המשתמשים באתר וכיצד משתמשים בעלי האתר במידע הנמסר להם ע"י הגולש או הנאסף על ידיהם במסגרת שימוש הגולש באתר
בעת שימוש בשירותי האתר נאסף עליך מידע אשר נמסר על ידך ביודעין וכן מידע המשמש לצרכים סטטיסטיים: מידע הנמסר ביודעין הינו במסגרת רכישה באתר וכן אמצעי התשלום אשר שימשו אותך וכן הלאה. מידע המשמש לצרכים סטטיסטיים הנו מידע מצטבר אשר אינו מזהה אותך אישית ואינו נשמר יחד עם פרטיך. מידע זה כולל, בין היתר, פרסומות בהם צפית, העמודים שבהם עיינת, ההצעות והשירותים שעניינו אותך, כתובת האינטרנט (IP) שממנה פנית וכן הלאה
ככל שנדרשים פרטים אישיים בעת רישום לשירותים באתרים או בעת רכישת מוצרים בהם, בעלי האתר יבקשו ממך רק את המידע הנחוץ במשירין לאספקת השירותים או לרכישת המוצרים
אנחנו מתחייבים לא להעביר פרטי אשראי לצד ג
מאגר המידע - הנתונים אשר ייאספו יישמרו במאגר המידע של בעתי האתר ובאחריותם

השימוש במידע שנאסף ייעשה רק על פי מדיניות פרטיות זו או על פי הוראות כל דין, לשם הצרכים הבאים
שימוש תקין בשירותים השונים באתר
 
שיפור, שינוי, ביטול, העשרת או התאמת השירותים והתכנים המוצעים באתר.
התאמת תכני האתר, שירותים או מוצרים לתחומי ההתעניינות שלךטואול - אתרים באינטרנט